Skip to content

Metallkraft

Wyświetlanie 1–100 z 366 wyników

Load More

Obróbka plastyczna metali i ich stopów to jedna z najpopularniejszych metod obróbki stosowana na całym świecie. Przy pomocy odpowiednich urządzeń, takich jak gilotyny do blach czy stoły rolkowe METALLKRAFT możliwe jest wykonanie niemal każdych prac obróbkowych. W głównej mierze skupiają się na wywieraniu na dany materiał nacisku, który przekracza jego granicę plastyczności i pozwala zmienić kształt oraz wymiar obrabianego przedmiotu. Oferujemy najnowocześniejsze rozwiązania techniczne w zakresie obróbki dostępne na rynku. Dostarczamy maszyny do obróbki plastycznej blach marki METALLKRAFT.

Gilotyny do blach METALLKRAFT z niskim kątem cięcia

Doskonałym i niezwykle praktycznym urządzeniem są gilotyny do blach marki METALLKRAFT z niskim kątem cięcia, które wyróżniają się niezwykle komfortowym sterowaniem, czytelnym wyświetlaczem cyfrowym ułatwiającym pracę oraz doskonałą trwałością i solidnością, dzięki wykonaniu korpusu ze stalowej konstrukcji. Wiemy, jak ważne jest bezpieczeństwo wszystkich pracowników, dlatego oferujemy gilotyny METALLKRAFT z systemem zabezpieczającym dłonie operatora. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty, a w przypadku pytań – do kontaktu.

Maszyny do metalu METALLKRAFT

W naszej ofercie znajdują się walcarki, giętarki, wykrawarki, a także zaginarki do blachy METALLKRAFT oraz nożyce gilotynowe i prasy. Współpracujemy wyłącznie z najlepszymi dostawcami urządzeń do obróbki plastycznej blach w Europie. Kupując u nas, masz gwarancję solidnych i niezawodnych maszyn. Zapewniamy atrakcyjne warunki sprzedaży i profesjonalne doradztwo podczas wyboru odpowiednich maszyn do obróbki plastycznej. Marka METALLKRAFT to również: wiertarki magnetyczne, gratownice, szlifierki powierzchniowe, szlifierki taśmowe, szlifierki szerokotaśmowe, przecinarki tarczowe, przecinarki taśmowe oraz odciągi pyłu metalicznego.

Translate »