Skip to content

Strugarki MINIMAX

Wyświetlanie wszystkich wyników: 21

Wyrówniarko-grubiarki HOLZKRAFT

Sprawdź naszą ofertę wyrówniarko-grubiarek HOLZKRAFT o różnych szerokościach roboczych – dostosowanych do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Wzbogacone o spiralny wał nożowy producenta XYLENT lub TERSA, zapewniają szybką i wydajną pracę w każdych warunkach. Ponadto charakteryzują się elektrycznym podnoszeniem stołu oraz cyfrowym wyświetlaczem grubości elementu z dokładnością do 0,1mm! Decydując się na zakup wyrówniarki masz pewność, że otrzymasz długi, solidny i precyzyjne stół roboczy osiągający nawet 2200 mm.

Wyrówniarko-grubiarki z wałem TERSA

Wybierając wyrówniarko-grubiarki z wałem TERSA, zyskujesz bezpieczną konstrukcje pozbawioną śrub regulacyjnych, wyposażoną w systemem samoblokującym, który automatycznie ustawia noże w bezpieczny i prawidłowy sposób. W dodatku cechuje się niezwykle cichą pracą, która zapewnia spokojne wykonywanie zleceń w każdych warunkach. Kolejną zaletą jest sposób wymiany noży, który trwa zaledwie… kilka sekund! To wszystko powoduje, że Twoja praca będzie sprawna i prosta jak nigdy, a efekty strugania zachwycające.

Proponowane przez naszą firmę wyrówniarko-grubiarki firmy HOLZKRAFT to doskonały wybór dla każdego, kto potrzebuję profesjonalnego i bezawaryjnego sprzętu w dobrej cenie. Urządzenia wyposażone są w silnik o mocy aż 5,0 kW i boczne prowadnice stołu zapewniające równoległe prowadzenie ostrzy. Dodatkowy liniał pomocniczy do małych elementów gwarantuje niesamowitą dokładność i precyzyjność strugania w każdym materiale. Wszystkie modele udoskonalone są o specjalne młoteczki, które zabezpieczające przed odrzutem elementu.

Translate »