Skip to content

Optimum

Wyświetlanie 1–100 z 392 wyników

Load More

Wiertarki stołowe i kolumnowe firmy OPTIMUM

Zapraszamy do zapoznania się z nowościami! Mamy w sprzedaży wiertarki stołowe i kolumnowe filmy OPTIMUM w kilku wariantach – z napędem na pasku klinowym z przemysłowym silnikiem i precyzyjnym stożkiem wrzeciona, wiertarkę promieniową z napędem pasowym, ogranicznikiem głębokości wiercenia i wrzecionem wiertarskim z precyzyjnymi łożyskami kulkowymi, wiertarkę stołową z automatycznym wysuwem pinoli będącą stołową wersją obrabiarki z niezwykle wydajnym napędem o płynnej i cichej pracy, a także wiertarkę stołową z bezstopniową przekładnią mechaniczną z ergonomiczną dźwignią wysuwu tulei i dwoma stopniami prędkości.

Ostrzałki do wierteł i stoły rolkowe OPTIMUM

Sprzedajemy sprawdzone ostrzałki do wierteł OPTIMUM i wiertarek wrzecionowych, charakteryzujące się ekonomicznym użytkowaniem, prostą wymianą tarczy szlifierskiej oraz automatycznym szlifem geometrii końcówek, dzięki krzywce tarczowej. Wbudowane kamienie cechują się wieloletnią żywotnością i zapewniają perfekcyjny szlif. Ostrzałki OPTIMUM mają mocną obudowę z antypoślizgowymi nóżkami gwarantującymi funkcjonalne użytkowanie na każdym stole roboczym.

W naszej ofercie znajdziesz solidne stoły rolkowe OPTIMUM o różnych średnicach i szerokościach rolek nośnych z możliwością rozszerzenia stołu. Wykonane z antypoślizgowego materiału PCV zapewniają pełną ochronę przed zarysowaniami. W głównej mierze służą do wsparcia w trakcie obrabiania metali znajdujących się w dużych i ciężkich kawałach. Mają uniwersalne zastosowanie i mogą być wykorzystywane m.in. do pił taśmowych czy tarczowych. Solidna konstrukcja zapewnia możliwość stabilnego ustawienia i wyregulowania wysokości pod indywidualne preferencje.

Translate »