Skip to content

Pilarki taśmowe HOLZKRAFT

Wyświetlanie wszystkich wyników: 23

Oferowane przez naszą firmę piły taśmowe HOLZKRAFT można w pełni dopasować pod każdym względem do potrzeb konkretnego specjalisty – są bowiem zaprojektowane i stworzone w taki sposób, aby przecinać drewno lub materiał drewnopochodny z niezwykłą precyzją. Wzbogacone o wąskie ostrza taśmy pomagają w wyrzynaniu nawet najbardziej skomplikowanych i nieregularnych kształtów bez obaw o wystąpienie pomyłki. Pilarki taśmowe HOLZKRAFT są niezastąpione w każdym warsztacie – wyróżniają się niezwykłą uniwersalnością i wszechstronności, jednocześnie pozostając bezpieczne i proste w obsłudze.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowym opisem produktów dostępnych w ofercie Wolsen – szczególnie polecamy piły taśmowe formatowe i ukośne z elektryczną regulacją nachylenia 90 – 45° i lekko działającym aluminiowym stołem formatowym z teleskopowym ogranicznikiem poprzecznym. Od tego samego producenta polecamy topowe wyrówniarko-grubiarki oraz posuwy HOZKRAFT . Gwarantujemy, że dostarczane przez nas urządzenia spełnią oczekiwania najbardziej wymagających klientów, a ich użytkowania znacząco usprawni realizację większości zleceń.

Pilarka taśmowa o dużej masie własnej

Decydując się na zakup nowego sprzętu, należy zwrócić uwagę nie tylko na dopasowanie specyfikacji do własnych wymagań, ale także na szczegółowe parametry urządzenia, które dobrze wyselekcjonowane zapewnią wydajność, a także prostą i sprawną obsługę czy zmianę ustawień. Posiadamy w sprzedaży pilarki taśmowe o dużej masie własnej, których budowa zapewnia maksymalną płynność i wysoką odporność na skręcanie obudowy maszyny. Modele rozszerzone o wielkogabarytowy stół piły żeliwnej dodatkowo ułatwiają wykonywanie codziennych obowiązków, a wbudowane urządzenia laserowe do znakowania linii cięcia zapewnią idealną precyzję. Zapewniamy, że wybór pilarek taśmowych HOLZKRAFT zachwyci każdego!

Translate »