Skip to content

Półautomaty spawalnicze MIG/MAG

Wyświetlanie wszystkich wyników: 18

Spawarki MIG/MAG SCHWEIßKRAFT

Zajmujesz się ślusarstwem, pracujesz przy budowanie maszyn, odpowiadasz za konstrukcje stalowe, a może Twoją codziennością są naprawę i remonty? Niezależnie od dzieciny, serdecznie zapraszamy Cię do zapoznania się z ofertą spawarek MIG/MAG SCHWEIßKRAFT w opcji do standardowych lub cienkich blach. To niezwykle rozwinięte technologiczne synergiczne urządzenia do spawania w osłonie gazu ochronnego z przełącznikiem stopniowym, gwarantujące szybką i precyzyjną pracę w każdych warunkach. Z ich wykorzystaniem zespawasz stal konstrukcyjną, niestopową i niskostopową, rdzewną i nierdzewną, aluminium, a także stale CrNi ferrytyczne i austenistyczne. Zachęcamy do zapoznania się również z ofertą spawarek TIG SCHWEIßKRAFT będących rodzajem spawarek elektrycznych.

Półautomaty spawalnicze z bezstopniową regulacją prądu

Sprzedajemy wielofunkcyjne inwertorowe półautomaty spawalnicze z bezstopniową regulacją prądu, będące niezwykle uniwersalnym urządzeniem do spawania stali, stali nierdzewnej, czy aluminium metodami MIG/MAG, TIG oraz MMA. Odznaczają się prostym ustawieniem maszyny do pracy dzięki regulacji napięcia i prędkości podawania drutu, a także bezkonkurencyjnej jakości zapewnionej niezawodnemu zajarzaniu i stabilności łuku spawalniczego. Ponadto mają łatwe ustawienie parametrów dla każdej obsługiwanej metody spawalniczej w maszynie.

Półautomat spawalniczy SCHWEIßKRAFT dla przemysłu

Mamy bogatą ofertę urządzeń – od systemów dla początkujących, przez maszyny dla rzemieślników, aż po półautomaty spawalnicze SCHWEIßKRAFT dla przemysłu o inteligentnym układzie regulacji, maksymalnym cyklu pracy i wysokim stopniu niezawodności. To doskonały wybór dla każdego, kto potrzebuje wprowadzić do swojego przedsiębiorstwa niezawodne aparatury o elektronicznej regulacji dławika SDI, wprowadzonego dla dodatkowej poprawy procesu zajarzenia i stabilizacji łuku. Pełna automatyzacja podajnika, bezpiecznego zajarzenia oraz nawlekania drutu bez prądu i gazu sprawia, że spawarka SCHWEIßKRAFT dla przemysłu jest najlepszym wyborem w branży!

Translate »