Skip to content

Firma

Wystawa WOLSEN_22

Mamy przyjemność przedstawić Państwu Naszą firmę WOLSEN Sp. z o.o. z Potarzycy koło Jarocina w Wielkopolsce.

Jesteśmy producentem obrabiarek WOLSEN dla przemysłu drzewnego  oraz wyrobów metalowych. Realizujemy projekty seryjne lub pod indywidualne zamówienie odbiorcy.

Oferujemy bardzo ciekawe urządzenia w tym oklejarki z nowatorskim systemem nakładania kleju na elementy prosto i krzywoliniowe o wysokich krawędziach – nawet do 105 mm.

Produkując maszyny staramy się aby nasze obrabiarki były jak najwyższej jakości. W naszych maszynach stosujemy podzespoły renomowanych dostawców. Główne założenie jest takie aby urządzenia posiadały rozwiązania techniczne które zapewniają bezpieczne oraz długotrwałe, bezawaryjne działanie.

Produkując wyroby metalowe, realizujemy śmiałe projekty otwierając się na potrzeby klientów. Wykonaliśmy już bardzo dużo zleceń stelaży łóżek hotelowych w kilku wersjach, stelaży typu „loft”, wieszaków, podpór materiału do okleiniarek, mocowań klimatyzatorów, stołów metalowych, bram i wiele innych. 

Zapewniamy serwis gwarancyjny, opiekę po sprzedażową, dostępność części zamiennych dla naszych maszyn oraz produkowanych wcześniej przez ZOTECH. Wykonujemy remonty zbiorników oklejarek, remonty średnie lub kapitalne oraz modernizacje obrabiarek.

Maszyny naszej produkcji posiadają oznaczenie !

 

 

 

 

 

Poprzez długoletnie działanie w firmach produkcyjnych: JAROMA, ZOTECH, JAFO oraz firmie handlowej Stürmer Maszyny Sp. z o.o. zajmujemy się również doradztwem technicznym, handlem maszynami do obróbki metalu oraz drewna, świadczymy usługi serwisowe. Także dostarczamy urządzenia warsztatowe, czyszczące oraz spawalnicze. Jesteśmy autoryzowanym partnerem handlowym firmy Stürmer Maszyny Sp. z o.o. z Kostrzyna Wielkopolskiego, która jest Polskim oddziałem Niemieckiej firmy Stürmer Maschinen GmbH z siedzibą w Hallstad.

 

Bardzo duża oferta handlowa pozwala nam dostarczać maszyny i urządzenia do wielu gałęzi przemysłu. Oferowane towary są o bardzo dużym przekroju parametrów technicznych co znacznie zwiększa zakres potencjalnych odbiorców od małych hobbystycznych , średnich usługowych po duże przemysłowe.

Naszym priorytetem jest zawsze zadowolenie klienta na każdym etapie współpracy.

Naczelnym założeniem naszej polityki jest jak najlepsze spełnianie wymagań i oczekiwań Klientów.

W Potarzycy mieści się nasze biuro handlowe, ekspozycja oferowanych produktów oraz warsztat produkcyjny.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Z poważaniem

Zespół „WOLSEN”

Skontaktuj się z nami, nasze doświadczenie pozwoli na rzetelną i pełną profesjonalizmu obsługę.
WOLSEN Sp. z o.o.
Potarzyca, ul. Gajowa 1
63-200 Jarocin
E-mail: info@wolsen.pl
Biuro Obsługi Klienta:

tel. +48 62 33 22 880

tel. +48 530 091 898

Fotorelacja naszej działalności

 

 

 

Translate »