Skip to content

Obrabiarki do drewna marki HOLZKRAFT

Przedstawiamy niezwykle wydajne obrabiarki do drewna marki HOLZKRAFT cenione przez profesjonalistów na całym świecie! To doskonałe, wszechstronne i niezwykle uniwersalne urządzenia, które umożliwiają dowolną obróbkę na jednym stole roboczym. Nasze obrabiarki wieloczynnościowe pozwolą Ci nie tylko pociąć i wystrugać drewno, ale także je wyrównać, wypiłować i wyszlifować. Umieszczenie tych wszystkich możliwości w jednej maszynie jest niezwykle praktyczne, a dodatkowe możliwości, takie jak poszerzenia wózka przesuwnego za pomocą stołu bocznego z wysięgnikiem tylko ułatwia i przyspiesza każdą pracę!

Uniwersalna obrabiarka do wszystkiego

Wybierając uniwersalną obrabiarkę, skorzystasz z korzyści, jakie płyną z wyrówniarko-grubiarki, wału TERSA, wózka aluminiowego i frezarki dolnowrzecionowe HOLZKRAFT w jednym! Docenisz dobry silnik, solidne tarcze tnące, stabilny agregat piły, a także brak konieczności ustawiania noży. Ponadto możesz liczyć na łatwą zmianę prędkości obrotowej oraz mocną osłonę z drewnianymi prowadnicami elementu. Konstrukcja oraz budowa wieloczynnościowej obrabiarki HOLZKRAFT do drewna jest gwarancją precyzyjnej, wysokowydajnej, bezawaryjnej, a przede wszystkim bezpiecznej pracy.

Zdecyduj się na uniwersalną obrabiarkę do drewna i wybierz dodatkowe maszyny od producenta HOLZKRAFT – pilarki formatowe, a może piły taśmowe? Niezależnie od wybranego sprzętu do strugania drewna warto zdecydować się na topową firmę, która zapewni Ci dostęp do wysokogatunkowych aparatur.

Translate »