Skip to content

Pompy wodne

Wyświetlanie wszystkich wyników: 18

Pompy do wody CLEANCRAFT

Oferujemy pompy do wody CLEANCRAFT nadające się do nawadniania ogrodów, gospodarstw domowych i przedsiębiorstw. Sprzedajemy urządzenia pompujące zarówno do wody czystej, jak i brudnej – pracujące w niezwykle cichych trybach. Charakteryzują się wydajnymi systemami automatycznymi oraz są energooszczędne. Posiadamy zarówno podstawowe wersje pomp wodnych, jak i urozmaicone o dodatkowe udogodnienia, takie jak m.in. wyświetlacz LCD czy ochrona termiczna. Dzięki naszym wodnym pompom domowym i przemysłowym zyskasz urządzenia z inteligentnym układem sterowania w konkurencyjnych cenach!

Pompy ogrodowe do czystej wody

Do najbardziej popularnych urządzeń w naszym sklepie należą zdecydowanie pompy ogrodowe do czystej wody ze wbudowanym filtrem i wyświetlaczem LCD, który ułatwi Ci odczyt aktualnych danych oraz wskaże wydajność pompowania, a także ciśnienie tłoczenia. Ogrodowa pompa do wody pobierze ciesz, a następnie przetransportuje ją do zraszacza, węża lub innego – dowolnego systemu spryskiwania w Twoim ogrodzie. Dzięki urządzeniu nawodnisz swój ogród i zwiększysz ciśnienie w domowym gospodarstwie. Nie musisz obawiać się wysokich rachunków, ponadprogramowego podlewania czy przeciekanie wody. Inteligentny układ sterowania do wydajnego trybu automatycznego zadba o dostosowanie zarówno odpowiedniej ilości wody, jak i siły ciśnienia, a niezawodny system uszczelniający ze ślizgowym pierścieniem i uszczelką wargową zagwarantuje płynny przepływ wody bez żadnych przecieków.

Ciśnieniowa pompa zanurzeniowa do czystej wody

U nas kupisz ciśnieniowe pompy zanurzeniowe do czystej wody firmy CLEANCRAFT wyróżniające się na rynku wielostopniową technologią wirników generujących wysokie ciśnienie wody. To niezwykłe urządzenia o solidnej budowie wykonanej z tworzywa sztucznego w połączeniu ze stalą nierdzewną, która gwarantuje wieloletnie użytkowanie bez obaw o wystąpienie jakichkolwiek uszkodzeń. Prezentowane modele zanurzeniowych pomp do wody są idealne do systemów deszczowych i zraszaczy, a także zasysania cieczy z cystern, zbiorników, stawów, oczek wodnych czy fontann.

Pompy zanurzeniowe do brudnej wody

Nasi specjaliści gwarantują dostęp do naprawdę wielu wariantów urządzeń pompujących – zachęcamy do zapoznania się z ofertą pomp zanurzeniowych do brudnej wody z ergonomicznym uchwytem, ułatwiającym umieszczanie jej w odpowiednim ułożeniu. Wprawione uszczelki wysokiej jakości gwarantują długą żywotność pozbawioną niekontrolowanych wycieków, a co za tym idzie niepotrzebnych wydatków. Praca maszyny jest w pełni automatyczna, dzięki regulowanemu obwodowi pływakowemu. Nie musisz więc poświęcać cennego czasu na kontrolowanie i monitorowanie pracy pompy.

Translate »