Skip to content

Wiertarki wielowrzecionowe do drewna

Wyświetlanie jednego wyniku

Sprzedajemy wiertarki wielowrzecionowe przeznaczone do wykonywania odwiertów liniowych w elementach płytowych z drewna lub materiałach drewnopodobnych. Umożliwiają przeprowadzanie precyzyjnych wierceń w modułowych odstępach na każdym fragmencie. Urządzenia te znajdują zastosowanie w każdym zakładzie stolarskim, rzemieślniczym i przemysłowym. Sprawdzają się do wiercenia montażowego korpusów, skrzyń i ramek, a także wszelkich innych drobiazgowych prac stolarskich. Niewątpliwą zaletą wiertarek jest fakt, że nie wymagają one obracania głowicy dla wykonywania odwiertów w pionie lub poziomie.

Wiertarki wielowrzecionowe pionowe i poziome

W naszej ofercie znajdują się wiertarki do wykonania odwiertów w pionie i poziomie, które nie wymagają zasilania w sprężone w powietrze. To niezwykłe urządzenia o solidnej budowie, które charakteryzują się prostą i bezpieczną obsługą. Oferujemy wiertarki wielowrzecionowe własnej produkcji. Gwarantujemy niezawodne oraz wydajne urządzenia do wieloletniego użytkowania. Wszystkie wiertarki dostępne w asortymencie firmy Wolsen posiadają niezwykle zaawansowane rozwiązania technologiczne zapewniające wysoką wydajność pracy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty.

Wiertarka wielowrzecionowa z pełną głowicą

Cenimy sobie zdanie naszych klientów, dlatego zwracamy szczególną uwagę na recenzję naszych produktów. Doskonale wypada w nich wiertarka wielowrzecionowa z pełną głowicą przeznaczona do wykonywania pionowych i poziomych otworów w stosunku do płaszczyzny formatki – bez obracania głowicy. Charakteryzuje się szybką zmianą parametrów wiercenia, trzynastoma wrzecionami w rozstawie modułowym 64 mm, a także możliwością doposażenia maszyny w dodatkowe dwa tylne liniały z podparciem i ruchomym stolikiem.

Translate »