Skip to content

Wentylatory przemysłowe UNICRAFT

Wyświetlanie wszystkich wyników: 15

Prezentujemy solidnie wykonane wentylatory przemysłowe UNICRAFT o niezwykle uniwersalnym przeznaczeniu, które kupisz w naszym sklepie w konkurencyjnych cenach. Występują w wariancie mobilnym, który umożliwia szybkie przenoszenie go. Niewielki rozmiar sprzętu pozwala także na ustawienie go w dowolnym miejscu, aby mógł pełnić swoją funkcję nawet w niedużych przestrzeniach. Dodatkowo wbudowane gumowe nóżki pozwalają na cichą i bezwibracyjną eksploatacje, a długi wąż ułatwia dopływ i odpływ powietrza także na dłuższych dystansach. Zapraszamy do zakupów wentylatorów UNICRAFT!

Zastosowanie wentylatorów przemysłowych UNICRAFT

Nasze wentylatory przemysłowe firmy UNICRAFT znajdą zastosowanie w:

  • odprowadzaniu – ciepłego powietrza, dymu spawalniczego, mączki drzewnej, gazów, zanieczyszczonego powietrza, zapachów, pyłów itp.;
  • doprowadzaniu świeżego powietrza do słabo wentylowanych miejsc;
  • ochładzaniu, wietrzeniu i suszeniu – fabryk, warsztatów, hal produkcyjnych i przemysłowych, placów budowy itp.

To niezwykle uniwersalne i praktyczne urządzenia, które dzięki wbudowanym parametrom mogą posłużyć przez wiele lat – zarówno w przestrzeni mieszkalnej, warsztatowej, jak i ogrodowej. W zależności od aktualnej potrzeby możliwe jest bezproblemowe przewiezienie ich z miejsca na miejsca. Stabilna obudowa zabezpiecza silnik, a wygięte koła wentylatora zapewniają cichą i energooszczędną pracę.

Translate »