Firma

Mamy przyjemność przedstawić Państwu firmę P.P.H.U. WOLSEN Agnieszka Wolicka z Potarzycy koło Jarocina w Wielkopolsce.  Zajmujemy się doradztwem technicznym, handlem maszynami do obróbki metalu oraz drewna, świadczymy usługi serwisowe. Również dostarczamy urządzenia warsztatowe, czyszczące oraz spawalnicze. Jesteśmy partnerem handlowym firmy Stürmer Maszyny Sp. z o.o. z Kostrzyna Wielkopolskiego, która jest Polskim oddziałem Niemieckiej firmy Stürmer Maschinen GmbH z siedzibą w Hallstad.

Bardzo duża oferta handlowa pozwala nam dostarczać maszyny i urządzenia do wielu gałęzi przemysłu. Oferowane towary są o bardzo dużym przekroju parametrów technicznych co znacznie zwiększa zakres potencjalnych odbiorców od małych hobbystycznych , średnich usługowych po duże przemysłowe.

Ponadto jesteśmy producentem obrabiarek WOLSEN. Realizujemy projekty seryjne lub pod zamówienie odbiorcy. Kontynuujemy projekt obrabiarek ZOTECH jfm Sp. z o.o. z Jarocina i oferujemy bardzo ciekawe urządzenia w tym oklejarki z nowatorskim systemem nakładania kleju na elementy prosto i krzywoliniowe o wysokich krawędziach – nawet do 100 mm. Zapewniamy dostępność części zamiennych dla maszyn ZOTECH, remonty oraz modernizacje obrabiarek. 

Naszym priorytetem jest zawsze zadowolenie klienta na każdym etapie współpracy.

Naczelnym założeniem naszej polityki jest jak najlepsze spełnianie wymagań i oczekiwań Klientów.

W Potarzycy mieści się nasze biuro handlowe, ekspozycja oferowanych produktów oraz warsztat produkcyjny.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Z poważaniem

Zespół „WOLSEN”

Skontaktuj się z nami, nasze doświadczenie pozwoli na rzetelną i pełną profesjonalizmu obsługę.
P.P.H.U. WOLSEN Agnieszka Wolicka
Potarzyca, ul. Gajowa 1
63-200 Jarocin
E-mail: biuro@wolsen.pl
Biuro Obsługi Klienta: tel. +48 530 091 898